fbpx
Skip to main content

Diamanten huwelijk? Kies voor een persoonlijk cadeau!

60-jarig huwelijksfeest? Dat is diamant!

Zijn je ouders of je oma en opa binnenkort 60 jaar getrouwd?  Dan is het vaak best moeilijk om een echt mooi cadeau te vinden. Oma's en opa's hebben vaak niet zo heel veel wensen. Samen leuke dingen doen, herinneringen ophalen, herinneringen creëren dat vinden ze stukken belangrijker. En gelijk hebben ze. Wat ze wel een geweldig cadeau zullen vinden is een vriendenboek met daarin al hun dierbaren; kinderen, kleinkinderen, familie, vrienden en buren. Een cadeau waar de aandacht, liefde en vriendschap van en voor het diamanten bruidspaar vanaf spat. Een vriendenboek is een cadeau waar het 60-jarig bruidspaar intens zal genieten. Een boek dat ze nog heel vaak zullen doorbladeren en met trots zullen laten zien aan familie, vrienden en buren.

voorbeeld vriendenpagina vriendenboek diamanten huwelijk

Jij kiest: designs, letterfonts, letterkleur, onderstrepen, vetgedrukt, centreren. Lees hier alles over onze nieuwe software.

60 jaar getrouwd diamanten huwelijk idee cadeau vriendenboek vriendenboekje

vriendenboek cadeau diamanten huwelijk 60 jaar getrouwd

Tip: we hebben heel veel mooie designs waar je uit kunt kiezen, maar ook een effen kleur zoals goud of blauw is mogelijk. Wil je liever een eigen ontwerp of afbeelding als achtergrond design? Voor de omslag, de vriendenpagina's of voor de fotobladen? Ook dat is mogelijk en ook nog eens heel simpel! Je kunt hier lezen hoe gemakkelijk en speciaal dat is.

Wil je graag zien hoe een compleet vriendenboek eruit kan zien? Bekijk dan onze voorbeelden van vriendenboeken. We laten je graag zien hoe mooi onze vriendenboeken zijn.

al 60 jaar gelukkig met elkaar

Terug naar thema's

Tags: huwelijksjubileum, diamanten huwelijk .

Nieuws

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwtjes?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief, of lees onze blog!

Feedback

Social media